• sp4012

ŚPIEWAMY DLA WOŚP11.01.2020 w Bramie Mazur dwa chóry z naszej szkoły "Nolinki" i "Fantazja" wzięły udział w ogólnopolskiej akcji w ramach WOŚP. Orkiestra działa już od 28 lat, w tym roku zbierane są pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny zaśpiewali najpiekniejsze polskie kolędy m. in. „Wśród nocnej ciszy”, „”Hej, w dzień narodzenia”, „Lulajże Jezuniu” oraz dwie pastorałki „Gore gwiazda” i „Pastorałka ode serca do ucha”. Na koniec zaprezentowały się Weronika Borowik i Julia Sanczenko z kl. VI a i zaśpiewały piosenkę „Cicho” z rep. Ewy Farnej. Cieszymy się, że my jako społeczność szkolna możemy pomóc najmniejszym dzieciom w tej akcji, dzięki temu kształtujemy w sobie wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

Dyrygowała p. Anna Borkowska-Miszkiel, akompaniował p. Tomasz Sulima. Anna Borkowska-Miszkiel

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie