• sp4012

ŚWIĄTECZNA "STOOFKA"14 grudnia uczniowie klasy 4a wraz z rodzicami zrealizowali projekt „Stoofka na start” zainicjowany przez Fundusz Lokalny Ziemi Ełckiej. Był to dzień pełen emocji, ponieważ uczniowie odwiedzali przed Świętami Bożego Narodzenia starsze, samotne osoby i wręczali im prezenty zakupione w ramach projektu. Ogromną pomocą wykazali się Państwo Dobrogowscy rodzice Jakuba, którzy mocno wsparli potrzebujące osoby artykułami spożywczymi, dziękujemy bardzo za pomoc! Dzieci składały życzenia, wręczały podarunki i pocztówki świąteczne. Były to wzruszające chwile zarówno dla uczniów, ale także dla osób obdarowywanych. Pojawiły się łzy radości i poczucie, że nikt na święta nie powinien być sam. Uczniowie po raz kolejny przekonali się, że warto pomagać, że dobro wraca. To była dobra lekcja życzliwości i ogromnej empatii wobec drugiego człowieka.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook