• sp4012

ŚWIĄTECZNE STROIKISzkło jest czyste i przejrzyste, a przy tym kruche i delikatne. Stanowi idealne tło dla kompozycji z roślin i innych darów natury, dlatego w słoju, kielichu, dzbanie, kuli i innych naczyniach znalazły oprawę stroiki zgłoszone na tegoroczny szkolny konkurs świąteczny. Choć wydawało się, że bryła naczynia będzie w naturalny sposób ograniczała rozmiar dekoracji okazało się, że nie zawsze tak było. Niektóre miały formę miniatury przypominającej kulę śniegową, inne wyglądały jak zanurzony w orzechach i koralikach barwny bukiet.

Na konkurs wpłynęło w tym roku 16 prac i w minioną środę ogłoszono wyniki. Wszyscy uczestnicy odebrali z rąk Pani Dyrektor Wandy Wojnowskiej pamiątkowe dyplomy i upominki, a 9. laureatów także specjalne, świąteczne nagrody. Zarówno laureatom, jak i uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że już samo przygotowywanie konkursowej pracy było miłym rodzinnym działaniem, które napełniło domy cudowną atmosferą nadchodzących świąt.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie