• sp4012

"3,2,1...IMPRO. O TEATRZE IMPROWIZOWANYM "aleMĄDRALI"

Aktualizacja: 20 paź 201927 września zebraliśmy się na korytarzu, pod pokojem nauczycielskim, gdzie spotkaliśmy się z prowadzącymi. Po krótkim wstępie na holu rozbrzmiał dźwięk alarmu przeciwpożarowego, spokojnym tempem wraz z pozostałymi uczestnikami wyszliśmy na szkolne boisko. Gdy ćwiczenia się zakończyły, udaliśmy się do czytelni, gdzie pokazano nam fragment serialu. Zobaczyliśmy improwizację wykonaną przez aktora - pana Grzegorza. Potem rozmawialiśmy o samym słowie improwizacja i jego znaczeniu. Następnie przeszliśmy do sali z lustrami, gdzie pod czujnym okiem specjalistów w tej dziedzinie - p. Grzegorza Sierzputowskiego, p. Wiktora Malinowskiego i p. Kamili Kulbackiej-Trzaskowskiej - nauczycielki języka polskiego, odbyliśmy zajęcia o tworzeniu obrazu filmowego. W grupach tworzyliśmy takie właśnie obrazy. Bardzo podobały mi się takie zajęcia, ponieważ zintegrowały mnie z innymi osobami uczestniczącymi w „ aleMądrale”. Ania Jonik

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Ełku.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INWENTARYZACJA OTOCZENIA Z APLIKACJĄ PLANTNET W RĘKU

Świadome upiększanie i wzbogacanie otoczenia człowieka za pomocą roślin jest znane od najdawniejszych czasów – polepszają one warunki klimatyczne i zdrowotne, sprzyjają wyciszeniu i relaksacji, kształ