• sp4012

"3,2,1...IMPRO. O TEATRZE IMPROWIZOWANYM "aleMĄDRALI"

Aktualizacja: 20 paź 201927 września zebraliśmy się na korytarzu, pod pokojem nauczycielskim, gdzie spotkaliśmy się z prowadzącymi. Po krótkim wstępie na holu rozbrzmiał dźwięk alarmu przeciwpożarowego, spokojnym tempem wraz z pozostałymi uczestnikami wyszliśmy na szkolne boisko. Gdy ćwiczenia się zakończyły, udaliśmy się do czytelni, gdzie pokazano nam fragment serialu. Zobaczyliśmy improwizację wykonaną przez aktora - pana Grzegorza. Potem rozmawialiśmy o samym słowie improwizacja i jego znaczeniu. Następnie przeszliśmy do sali z lustrami, gdzie pod czujnym okiem specjalistów w tej dziedzinie - p. Grzegorza Sierzputowskiego, p. Wiktora Malinowskiego i p. Kamili Kulbackiej-Trzaskowskiej - nauczycielki języka polskiego, odbyliśmy zajęcia o tworzeniu obrazu filmowego. W grupach tworzyliśmy takie właśnie obrazy. Bardzo podobały mi się takie zajęcia, ponieważ zintegrowały mnie z innymi osobami uczestniczącymi w „ aleMądrale”. Ania Jonik

Projekt realizowany dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta Ełku.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook