6C NA LODZIE


15.01.2020 wybraliśmy się całą klasą 6c na łyżwy jako przywilej za uzbieranie 600 punktów BRAWO!

Niestety, tu trzeba przyznać, że w tym sporcie lepsze są dziewczyny, ponieważ przez całą godzinę jeżdżenia na lodowisku chłopcy podpierali, a raczej obciążali bramki. Dziewczyny w tym czasie zdążyły zrobić sobie zdjęcia i objechać całe lodowisko wiele razy. W tym samym czasie na lodowisku była też klasa z liceum wojskowego i podnosiła każdego z nas po każdym zaliczonym upadku i starała się być na każdym naszym zdjęciu. Podczas jazdy wspierała nas nasza wychowawczyni Justyna Jagielska-Dziuba, której dziękujemy za zorganizowanie naszego wyjścia klasowego.

Maria Kantowicz klasa 6c

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

(nie)ZAKAZANE PIOSENKI

W nietypowych, pandemicznych, okolicznościach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursy Recytatorskiego „(nie)zakazane piosenki. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużą popularnością wśród uczniów n

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook