• sp4012

A MY DBAMY O ŚWIATW tym roku ełcka „Czwórka” sama podjęła wyzwanie sprzątnięcia świata. Jak każdego roku we wrześniu, wyruszyliśmy w znajome już tereny ełckiego zamku. Natura nam sprzyjała, obdarzyła cudownym słońcem i babim latem.

Klasy 7,wyposażone w rękawiczki jednorazowe i worki na śmieci, złączyły siły, by fragment naszego miasta stał się miejscem miłym i przyjaznym. Po pożytecznej pracy, młodzież wybrała się na lody i wspólne działania integracyjne.

Matka Natura ma wspaniałych obrońców!

https://view.genial.ly/5f736f131aedf713c4ac1f8d


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INWENTARYZACJA OTOCZENIA Z APLIKACJĄ PLANTNET W RĘKU

Świadome upiększanie i wzbogacanie otoczenia człowieka za pomocą roślin jest znane od najdawniejszych czasów – polepszają one warunki klimatyczne i zdrowotne, sprzyjają wyciszeniu i relaksacji, kształ

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook