AKTYWNA SOBOTA

3 października w Gołdapi odbył się bieg promujący aktywny tryb życia - Cross Gołdapski. Warte uwagi są wyniki jakie udało uzyskać w tej rywalizacji:

1. Zarzecka Maja II miejsce w biegu na dystansie 300m (klasa3c)

2. Zawistowski Aleksander III miejsce w biegu na dystansie 300m (klasa3c)

3. Gutowska Wiktoria III miejsce w biegu na dystansie 600m (klasa 4b)

4. Śliwowski Jakub III miejsce w biegu na dystansie 600m (klasa 4b)

5. Kołodziej Dominika II miejsce w biegu na dystansie 800m (klasa 7f)

6. Korzun Wiktoria III miejsce w biegu na dystansie 800m (klasa 7e)

7 Danelczyk Filip II miejsce w biegu na dystansie 800m (klasa 7a)

Start ten był sprawdzianem dla uczniów klasy 3c dla których udział w programie „Lekkoatletyka dla każdego” dobiega końca i mamy nadzieję, że przygoda z lekką atletyką na tym etapie nie zakończy się, będą kontynuować swoją przygodę tak jak i starsi koledzy. Liczymy na dalsze zwycięstwa w kolejnych biegach. Wszystkim młodym lekkoatletom serdecznie gratulujemy udanego startu w zawodach.

(nie)ZAKAZANE PIOSENKI

W nietypowych, pandemicznych, okolicznościach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursy Recytatorskiego „(nie)zakazane piosenki. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużą popularnością wśród uczniów n