• sp4012

AKTYWNE MIKOŁAJKI4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku odbył się Mikołajkowy Event Lekkoatletyczny dla klas III w ramach ogólnopolskiego programu „Lekkoatletyka dla Każdego”. Event był podsumowaniem innowacji pedagogicznej „Zdrowo bo sportowo” dla klas III naszej szkoły. W evencie wzięło udział 82 uczniów (44 dziewczynki i 38 chłopców). Dzielni zawodnicy rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych takich jak: wyścigi rzędów, bieg przez płotki, slalom, bieg skocznościowy, bieg z przenoszeniem przyborów. Po wspólnej rozgrzewce grupa młodych lekkoatletów przystąpiła do rozegrania poszczególnych konkurencji eventu. Była to dla dzieci wielka atrakcja. Uczniowie z zaangażowaniem walczyli o jak najlepszy rezultat w każdym z wyścigów. Nie brakowało wzajemnego dopingu. Mini zawody miały na celu integrację między klasową, naukę zasad fair play, naukę aktywnego spędzania czasu poprzez sport. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, na zakończenie każdy zawodnik otrzymał mikołajkowy upominek.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie