• sp4012

APEL Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI7 listopada 2019 r. dzieci z grupy Oa oraz uczniowie klas I – III wzięli udział w apelu, który przygotowali uczniowie kl. III c i III d pod kierunkiem p. Ewy Wołyniec i p. Anny Borkowskiej – Miszkiel. Montaż słowno – muzyczny ukazał kolejno okres zaborów i zniewoloną Polskę oraz symboliczne zrzucenie kajdan i szczęśliwe odzyskanie niepodległości. Uczniowie wyśpiewali nastroje polskiego ludu: smutek, waleczność oraz wielką radość ze zwycięstwa. Była to pouczająca lekcja historii, którą wszyscy zgromadzeni wysłuchali w ciszy i skupieniu. Wspólnie uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook