• sp4012

BIEGAMY DLA WOŚP


12 stycznia 2020 r. społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku czynnie uczestniczyła w wielkim finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizowanym w Ełku. Część uczniów śpiewała dla WOŚP, część zbierała pieniądze na ulicach naszego miasta, a część włączyła się w działania sportowe. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w biegu ulicznym na dystansie 1500 metrów w ramach akcji „Policz się z cukrzycą”, organizowanym przez ełcki sztab WOŚP. Bieg odbył się o godz. 10.00, promenadą Ełku po oznaczonej trasie. Start i meta zlokalizowane były przy Centrum Edukacji Ekologicznej.

Cele te imprezy to: zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, popularyzacja biegania jako formy rekreacji fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców regionu i promocja miasta Ełku.

Dziękujemy naszym uczniom i nauczycielom za udział w tym wydarzeniu.0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook