CHRISTMAS TIME

6 grudnia odbyła się czwarta edycja mikołajkowego konkursu piosenki angielskiej w którym wzięło udział 9 zawodniczek. I miejsce wyśpiewała Lena Podemska z klasy 5f ex aequo z Oliwią Zalewską z klasy 7c. II miejsce zajęła Nela Andryszczyk uczennica klasy 6a oraz Julia Kamińska z klasy 6c. III miejsce zajęła Julia Sanczenko z klasy 6a. W komisji zasiadła Pani wicedyrektor Barbara Dziuba, nauczycielka języka angielskiego Pani Katarzyna Garlicka oraz nauczyciel muzyki Pan Tomasz Sulima. Cała widownia była zachwycona klimatem konkursu. Co więcej, widzowie ciągle bili brawa dla naszych młodych talentów, a do tej magicznej atmosfery przyczyniła się główna organizatorka Pani Justyna Jagielska-Dziuba oraz współorganizatorka Pani Sylwia Wiszniewska. Do usłyszenia za rok. Prowadząca konkurs- Maria Kantowicz.

(nie)ZAKAZANE PIOSENKI

W nietypowych, pandemicznych, okolicznościach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursy Recytatorskiego „(nie)zakazane piosenki. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużą popularnością wśród uczniów n