• sp4012

CHRISTMAS TIME. ZAPRASZAMY DO ŚPIEWANIA.


REGULAMIN MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ

‘’CHRISTMAS TIME’’ - 06.12.2019

Mikołajkowy konkurs śpiewania odbędzie się 06.12.2019 (piątek) na drugim piętrze szkolnego korytarza, o godzinie 10:35.Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 4 im. Profesora Władysława Szafera w Ełku.Uczestnikami mogą być soliści i duety.Każdy ZZgłoszony uczestnik/duet wykonuje jedną piosenkę.Utwory konkursowe muszą być wykonywane w języku angielskim i o tematyce świątecznej.Uczestnicy Powinni przynieść podkład muzyczny na nośniku pendrive i wręczyć go organizatorkom – Pani Justynie Jagielskiej-Dziuba lub Pani Sylwii Wiszniewskiej do dnia 04.12.2019 (środa). Pendrive musi być podpisany imieniem i nazwiskiem. Plik muzyczny również musi zawierać tytuł utworu, imię i nazwisko wykonawcy/duetu.Jury konkursowe będzie oceniać wykonawców za umiejętności wokalne, ruch sceniczny, poprawność językową wyśpiewanego utworu, płynność oraz ogólny wyraz artystyczny.Nagrody oraz dyplomy przyznaje jury według wyżej wymienionych kryteriów dla I,II,III miejsca.Wyniki będą ogłoszone po występach wszystkich uczestników i krótkiej przerwie na narady jury.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Justyna Jagielska-Dziuba, Sylwia Wiszniewska

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook