• sp4012

CIEKAWI ŚWIATA
W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Szafera wzięli udział w ogólnokrajowym konkursie geologicznym. Organizatorem konkursu jest Oddział Geologii Morza Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB w Gdańsku. Tegoroczna XXI edycja przebiegała pod hasłem „(R)ewolucja Ziemi”. Szkoła reprezentowana była przez uczniów klas VI, którzy wykonali pracę plastyczną. Uczniowie klas VII i VIII musieli wykazać się wiedzą z zakresu geografii fizycznej. Do wyboru uczniowie mieli trzy tematy. Po długim wyczekiwaniu na wyniki do części półfinałowej zakwalifikowały się : Dominika Sabasińska- kl 8c zajmując II miejsce oraz Gabriela Kiersztyn- kl 8c zajmując III miejsce.

Gratulujemy uczniom i nauczycielce geografii - Pani Grażynie Abratkiewicz.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook