• sp4012

CO SŁYCHAĆ W PROGRAMIE „PRZYGOTUJMY LEPSZY ŚWIAT”?
Za nami pierwsze zadania w programie edukacyjnym „Przygotujmy lepszy świat”, którego celem jest pokazanie dzieciom, że ich codzienne wybory żywieniowe mają znaczenie dla nich i dla naszej planety. Uczestniczące w programie dzieci zdobywają wiedzę, wykonują wspólnie z wychowawcą szereg zadań a praktyczne rozwijają swoje umiejętności pozwalające im wybierać w diecie to, co najlepsze dla nich i dla planety. Poznają ciekawe przepisy i samodzielnie lub z rodzicami przygotują posiłki oparte na składnikach roślinnych.

Do 31 marca możemy jeszcze zbierać punkty, które pozwolą osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Przez najbliższy miesiąc to rodzice, poprzez wysyłanie zdjęć przygotowanych wspólnie z dzieckiem posiłków, będą mogli pomóc, by wynik końcowy był jeszcze lepszy.

Obecnie punktacja przedstawia się następująco:

klasa 3c – 78.433 pkt.,

klasa 3e – 53.371 pkt.,

klasa 3b – 50.267pkt.,

klasa 2d – 50.077 pkt.

Po zsumowaniu daje nam to 232,148 pkt i tym samym zajmujemy 87 miejsce na 673 szkoły z całej Polski biorące udział w programie.

Przedstawiamy niektóre ze zdjęć nadsyłanych przez rodziców i wyróżnionych w programie.

Powodzenia!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook