CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE - FINAŁ


6 marca 2020 r. już po raz XIV odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Kolejny raz młodzi wykonawcy starali się ocalić od zapomnienia poezję dawnych i współczesnych twórców naszego regionu, oddać ich wrażliwość i umiłowanie tej ziemi. Naszą szkołę reprezentowała bardzo silna grupa recytatorów, wyłonionych podczas szkolnych eliminacji: Hanna Liszewska, Jakub Łukawski, Bartosz Borowski, Igor Grajewski i Aleksandra Ciborowska. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym laureatom: Igorowi Grajewskiemu z kl. 8c za zajęcie II miejsca w kategorii klas 7-8 i Jakubowi Łukawskiemu z kl. 5b za zdobycie III miejsca w kategorii klas 5-6. Laureaci części powiatowej za tydzień wezmą udział w regionalnym finale konkursu w Olecku. Życzymy powodzenia!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie