• sp4012

„CZWÓRKA”NA ROWERACH W CEE25 września w ogrodzie Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbył się turniej rowerowy podsumowujący obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Do rywalizacji stanęło pięć trzyosobowych drużyny z naszej szkoły przygotowane i pod opieką Sławomira Krakowiaka.

Naszą szkołę reprezentowali:

Klasy 5: Jan Grzymkowski, Michał Włodarczyk, Adam Pieńkosz.

Klasy 6: Aleksander Grodzki, Wiktor Malinowski, Hanna Kozłowska.

Klasy 7: Paulina Kuczyńska, Hubert Grzymkowski, Eryk Makuch,

Kamil Korolczuk, Bartosz Grzesiuk, Jakub Jagiełło.

Klasy 8: Jakub Siemieniewicz, Igor Grajewski, Adam Chwiedor.

Pierwszą konkurencją w turnieju była jazda zgodnie z przepisami ruchu drogowego po wytyczonej trasie. Drugą konkurencją był tor przeszkód, który sprawdzał umiejętności manewrowania jednośladem. Impreza była świetną okazją do promowania roweru jako pojazdu ekologicznego w ramach Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Honorowy patronat nad imprezą objął Miejski Zakład Komunikacji, był on również głównym fundatorem nagród. Rywalizacja w turnieju zakończyła się wspólnym ogniskiem.

Po podsumowaniu wyników rywalizacji pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie Adam Chwiedor, Igor Grajewski, Jakub Siemieniewicz.

Pozostałe drużyny zajęły czwarte, piąte, szóste i ósme miejsce.

Gratulujemy.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie