• sp4012

CZWÓRKA PONOWNIE SZYJE DOBROW czwartek 18 lutego uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zasiedli przed monitorami komputerów aby uczestniczyć w dwugodzinnych warsztatach online, podczas których szyli filcowe breloki. Szkolnymi koordynatorkami tego przedsięwzięcia były p. Izabela Reja- Kupiec i p. Natalia Jurczyk-Lemieszonek. Wszystko w ramach projektu „Woda dla Afryki”, którego celem jest sfinansowanie budowy studni w Kenii. Przygotowania do warsztatów trwały kilka tygodni, zgłosiło się aż 52 uczniów z klas 6-8, którzy swoją postawą udowadniają, że warto pomagać. Powstało wiele ciekawych prac, które można będzie zakupić na kiermaszu w naszej szkole, który odbędzie się po powrocie klas 1-3 do nauki stacjonarnej.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook