• sp4012

CZYSTE RĘCE MAMY, PUNKTY BRAWO ZDOBYWAMYUczniowie klasy 3 b podobnie jak inne dzieciaki z klas 1- 3 wzięły udział w zajęciach na temat prawidłowego mycia rąk. Jest to szczególnie ważne w okresie pandemii i świadczy o naszej odpowiedzialności. Mycie rąk to prosty i skuteczny sposób, by zatrzymać rozprzestrzenianie się zakażeń i pozwala usunąć z powierzchni rąk bakterie, wirusy czy grzyby odpowiadające za cały szereg groźnych chorób. Podczas zajęć uczniowie wykonywali doświadczenia i oglądali film, dzięki czemu dowiedzieli się jak działa mydło i jak ważna jest dokładność przy myciu rąk. W kolejnym tygodniu wszyscy będziemy ćwiczyć systematyczne mycie przed przerwą śniadaniową i jeżeli zrobimy to prawidłowo to mamy okazje zdobyć kolejne punkty Brawo.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook