Dzień Babci i Dziadka w kl. 2d


Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta? Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są Oni szczególnymi dowodami miłości.

6 lutego 2020 r. klasa 2 „d” pod opieką wychowawczyni U. Gąsowskiej przygotowała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka . Zaproszeni goście zjawili się licznie, by wziąć w niej udział.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mamy przygotowały dla gości poczęstunek w postaci ciasta, kawy oraz herbaty. Wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Dzieci wykonały też piękne portrety swoich Dziadków, a Ci z kolei musieli rozpoznać na nich siebie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dzieci poprzez inscenizacje, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę mogły wyrazić kochanym Dziadkom swoje uczucia i podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie