• sp4012

EŁCKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI11.11.2019 równo o godz.11:11 zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Szafera w Ełku uczcili 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę i wystartowali w ulicznym Biegu Niepodległości. Bieg był organizowany równocześnie o tej samej godzinie we wszystkich większych miastach w kraju. Zawodnicy sami decydowali ile chcą przebiec i mieli do wyboru od jednej do trzech pętli, których dystans wynosił 1111m. Trasa biegu prowadziła spod Urzędu Miasta ulicami centrum Ełku. Nasi lekkoatleci bez problemu pokonali całą trasę i godnie reprezentowali naszą szkołę podczas biegu. Każdy z uczestników na mecie otrzymał pamiątkowym dyplom, herbatę i ciepły żurek. Dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook