• sp4012

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW


W czwartek (26.09.2019r.) klasa 8c wraz z wychowawczynią – p. Ewą Redlin wzięła udział w Europejskim Dniu Języków organizowanym w I LO w Ełku. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Pierwszy zespół wziął udział w zajęciach integracyjnych zorganizowanych przez p. Ewelinę Bujnowską, a pozostali uczestniczyli w warsztatach j. angielskiego, które przeprowadził p. Mirosław Bujnowski. We wszystkich przydzielonych zadaniach wspierali nas uczniowie I LO. Spośród uczniów 8c wybrano 10 osób, które uczestniczyły wspólnie ze starszymi kolegami w ciekawym turnieju językowym. W zawodach było 5 kategorii : ,, Pytania”, ,, Język”, ,,Słowo” , ,,Piosenki”, ,,Porozmawiaj ze mną!”. Każdy z uczestników musiał się wykazać wyjątkową wiedzą na temat języków obcych. Pierwsze miejsce w turnieju zajęły Gabriela Kiersztyn i Dominika Sabasińska (8c) z uczennicami klasy 1a. Europejski Dzień Języków uświetnił występ artystyczny uzdolnionej młodzieży z I LO. Dzięki tej wizycie mieliśmy okazję nawiązać nowe znajomości, zwiedzić I LO i zastanowić się nad wyborem szkoły średniej.

Gabriela i Dominika 8c

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook