• sp4012

HISTORYCZNA GRA MIEJSKA14 listopada (sobota) w ramach Tygodnia Patriotycznego w naszej szkole przeprowadzono Historyczną Grę Miejską pod hasłem „Śladami polskiej historii miasta Ełku”. Udział w Grze brały klasy 7 i 8. Uczniowie mieli do znalezienia 10 punktów, ukrytych w naszym mieście, ważnych dla historii i walki o niepodległość. W każdym punkcie były do rozwiązania 2 zadania związane z miejscem lub historią Ełku. Gra, która była połączeniem podchodów i wyprawą po zakamarkach Ełku stała się stałym i atrakcyjnym punktem Tygodnia Patriotycznego.

Historyczną Grę Miejską wygrała klasa 7C

Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim za udział i przygotowanie Gry.

organizator gry: M. Brodowska, K. Kulik, Marlena Szleszyńska i Ewa Redlin

Projekt Tydzień Patriotyczny w SP4 jest współfinansowany przez Urząd Miasta w Ełku.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook