• sp4012

INTERNETOWY KONKURS Z HISTORII

Aktualizacja: 10 lis 2020


Zbliża się Święto Niepodległości. Z tej okazji nauczyciele historii przygotowali zadania, do których zapraszamy wszystkich uczniów. Już w poniedziałek startuje dwuetapowy test, do którego zaprasza Pan Kamil Kulik. Tradycyjnie test na każdy dzień z rana udostępniamy na naszym profilu FB. Uzupełnione zadania przesyłamy na adres- kamilkulik@sp4.elk.edu.pl Poprawnie wykonane zadania będą nagrodzone bardzo dobrymi ocenami z historii, a ponadto wylosowana zostanie nagroda rzeczowa wśród uczniów, którzy wykonają prace bezbłędnie.

Świętujmy z naszą Niepodległą!


Zadanie na poniedziałek:

zadania na poniedziałek
.pdf
PDF • 373KB

zadania na poniedziałek
.docx
DOCX • 1.90MB


Zadanie na wtorek:


zadania na wtorek
.pdf
PDF • 298KB

zadania na wtorek
.docx
DOCX • 2.20MB

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook