• sp4012

JASEŁKA 2019

Cieszymy się z aktorskich talentów naszych uczniów. W tym roku 30 osobowa grupa uczniów z klas VII i VIII wystawiła 20 grudnia 2019 roku bożonarodzeniowy spektakl pt. „ Narodził się oczekiwany” Pod kierunkiem katechetów, uczniowie już od początku listopada przygotowywali jasełka, aby je zagrać w ECK-u dla nauczycieli i uczniów naszej kochanej SP 4. W tym roku przesłanie było biblijne, oparte przede wszystkim na tekstach Pisma św. o narodzeniu Zbawiciela, który od wieków był oczekiwany przez ludzkość. Przyszedł, aby nam niebo otworzyć, uszczęśliwić.

Najmłodszym aktorem był 4-miesięczny Wituś, który zachował się dzielnie z boku nowej mamy – Lenki Podemskiej.

Dziękujemy Pani Dyrektor Anecie Werli za przychylne przyjęcie. Cieszymy się z zaangażowania naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie