JESIENNE INSPIRACJE

Zakończony został projekt edukacyjny „Nasze Pasje – Jesienne inspiracje” prowadzony dla uczestników zajęć z klas 1-3 z świetlicy szkolnej. Wspólne poznawanie gier i zabaw rekreacyjnych, takich jak: „Badminton”, „Gra w kapsle”, „Gra w klasy” połączone było z poznaniem techniki i przyborami do malowania na folii i szkle. Wpłynęło to pozytywnie na integrację uczniów z różnych klas i na różnych poziomach edukacyjnych oraz na współpracę w grupie. Mamy nadzieje, że pozwoli to na praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności w trakcie organizacji swojego czasu wolnego nie tylko na świeżym powietrzu ale również podczas deszczowych, jesiennych dni – wykorzystując nowe umiejętności artystyczne do tworzenia barwnych opowieści na szkle lub szybie okiennej.

Prace uczestników zajęć można podziwiać na oknach świetlicy szkolnej oraz w holu głównym szkoły na wystawie „Małego artysty”.