KIERMASZ CHARYTATYWNY DLA SEBASTIANA


W ubiegły piątek 18 czerwca 2021 r. odbył się w naszej szkole charytatywny kiermasz słodkości. Celem akcji była zbiórka pieniędzy na rehabilitację oraz powrót do zdrowia ucznia klasy 5B Sebastiana, który w marcu tego roku przeszedł rozległy udar mózgu. Organizatorami wydarzenia byli uczniowie klasy 5B, którzy wraz z wychowawczynią oraz rodzicami przygotowali pyszne, domowe wypieki. Na kiermaszu można było również kupić własnoręcznie wykonaną biżuterię, książki, puzzle oraz gry planszowe. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej, dzięki czemu udało się nam zebrać 938,11 zł. Dochód ze sprzedaży przekazaliśmy na konto Sebastiana na portalu siepomaga.pl.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom zaangażowanym w prace związane z przegotowaniem wypieków oraz wychowawczyni za pomoc i wsparcie w organizacji kiermaszu. A społeczności szkolnej za włączenie się w akcję.

Uczniowie klasy 5B

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie