KOSZYKARKI NA PODIUM


W dniu 05.11.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Ełku w Koszykówce Dziewcząt w ramach Szkolnego Związku Sportowego, w których wystartowały zawodniczki urodzone w 2005 roku i młodsze. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół podstawowych. Po ciężkich zmaganiach dziewczęta z SP4 zajęły trzecie miejsce. Początkowo wygrały dwa pierwsze spotkania kolejno z SP2 i SP9, co pozwoliło wyjść naszej drużynie z pierwszego miejsca w grupie. W półfinale natrafiliśmy na dziewczynki z SP1, gdzie mecz przegraliśmy bardzo wysoko. W ten sposób znowu natrafiliśmy na SP2 gdzie rywalizowaliśmy z nimi o trzecie miejsce w turnieju. Od początku spotkania to nasze zawodniczki dyktowały warunki gry i zwyciężyły mecz (22:10). Naszą szkołę reprezentowały: Julia Matulewicz, Julia Sarnacka, Dominika Sabasińska, Natalia Zimnoch, Paulina Kuczyńska, Paula Weksznejder, Monika Podurgiel, Zuzanna Nikonowicz, Daria Niedużak, Amelia Kozikowska i Zofia Wajda. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun: Małgorzata Hnatyk.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie