• sp4012

LEŚNY CROSS NIEPODLEGŁOŚCI16.11.2019 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ełku wzięli udział w VII Leśnym Crossie Niepodległości w Olecku. Trasa przebiegała obok jeziora Sedranki, teren był typowo leśny, warunki do biegu bardzo sprzyjające. Atmosfera zawodów była bardzo przyjazna, bieg miał charakter rekreacyjny. Zawodnicy młodsi startowali na dystansach 400 i 800m, a starsza młodzież dystans 3,3 km. Na mecie na każdego czekał pamiątkowy medal, ciepła zupa i herbata, baba ziemniaczana, ciasto i ognisko. Dziękujemy rodzicom za pomoc i opiekę przy organizacji dojazdu i powrotu naszym zawodnikom, cieszymy się, że możemy liczyć na Państwa wsparcie!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook