• sp4012

MÓJ PRZYJACIEL PIESUczniowie naszej szkoły , wrażliwi na krzywdę zwierząt , kolejny raz ochoczo przystąpili do akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych psów .W dniu 20.11.2019 r. roku 46 uczniów z klas I- VIII wybrało się w odwiedziny do schroniska dla piesków w Sonieczkowie ( Żarnowo Pierwsze 9 A kierujemy się na Augustów).

Przekazaliśmy dla potrzebujących zwierząt dary w postaci karmy suchej i mokrej, koce oraz psie akcesoria. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się podopiecznym schroniska ,gdzie obecnie przebywa 380 psów. Na ich widok pieski szczekały , machały ogonkami, cieszyły się. Wyprawa do schroniska wzbudziła w uczniach poczucie odpowiedzialności za zwierzęta i refleksje na temat ich właściwego traktowania . Pani kierownik schroniska była bardzo wzruszona i podziękowała za dary ,które zostały przywiezione. Być może pewnego dnia znajdą prawdziwy dom, gdzie będą otoczone miłością. Uczniowie naszej szkoły doskonale wiedzą, że każde żywe stworzenie potrzebuje akceptacji i ciepła , a odwdzięczy się przywiązaniem i bezgranicznym oddaniem. Może i twój przyjaciel piesek czeka na adopcję .

Numer telefonu do schroniska 502 871 665.

Dziękujemy serdecznie Dzieciom i Rodzicom . Apelujemy do wszystkich: POMAGAJCIE, bo naprawdę warto. Ewa Kowara

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie