• sp4012

MŁODZI SIATKARZE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZTWA!3 grudnia w Giżycku zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu VI w minipiłce siatkowej chłopców w kategorii „3 siatkarskich” w ramach Szkolnego Związku Sportowego. W tej kategorii startowali zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny: Szkoła Podstawowa nr 4 z Giżycka, Szkoła Podstawowa nr 7 z Giżycka, Szkoła Podstawowa nr 3 z Gołdapi oraz reprezentacja naszej „Czwórki”.

W turnieju spotkania były rozgrywane systemem "każdy z każdym" do dwóch zwycięskich setów. Bezkonkurencyjna okazała się nasza drużyna, która wygrała wszystkie swoje mecze i zajęła I miejsce, które pozwoliło naszej szkole zakwalifikować się do półfinałów wojewódzkich, gdzie wystąpi już tylko 12 najlepszych drużyn z całego województwa..

Wyniki:

SP 4 EŁK - SP 4 GIŻYCKO 2-1

SP 4 EŁK - SP 3 GOŁDAP 2-0

SP4 EŁK - SP 7 GIŻYCKO 2-1

Skład zespołu: Nikonowicz Michał, Sawicki Filip, Biszewski Patryk, Warecha Szymon, Bronakowski Szymon, Smaka Brajan, Kamiński Sebastian

Trenerem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Konopka.

Gratulujemy!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie