• sp4012

MAŁY, DUŻY, BURY, KOLOROWY, MILUTKI, Z KOKARDKĄ CZY W KUBRACZKU…Konkurs plastyczny pt. „Miś” został rozstrzygnięty !

Dnia 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel maluchów i najmilsza przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Każdy posiada, bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek. Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

Jak co roku, od wielu lat, nauczycielki świetlicy zorganizowały konkurs plastyczny dedykowany uczniom klas 0-3 naszej szkoły. Formy i techniki plastyczne nie ograniczały dzieci – mogły puścić wodze fantazji ! Celem konkursu było kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych, rozwijanie umiejętności manualnych dzieci, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej. W konkursie udział wzięło 45 uczniów. Jury wybrało i nagrodziło prace w każdej kategorii wiekowej. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie prace były ciekawe. Wręczenie dyplomów i odbiór nagród nastąpi po powrocie do nauczania stacjonarnego w szkole.

Lista laureatów konkursu plastycznego pt. „Miś”:

Grupa „0”

I MIEJSCE – Alicja Bieniewska

II MIEJSCE – Zofia Górecka

Klasy I

I MIEJSCE – Paulina Wróblewska kl. 1c

II MIEJSCE – Aleksandra Wiśniewska i Oliwier Pasierowski kl. 1c

III MIEJSCE – Blanka Żegota kl. 1b

Wyróżnienia – Ania Chorążyczewska kl.1a, Arkadiusz Adamski kl.1b, Antoni Czarniewski kl.1c

Klasy II

I MIEJSCE – Zofia Turowska kl. 2d

II MIEJSCE – Kalina Maksymowicz i Antonina Trzaskowska kl. 2d

III MIEJSCE – Balbina Żegota kl. 2d

Wyróżnienie - Tomek Dąbrowski kl. 2d

Klasy III

I MIEJSCE – Maksymilian Drawert kl. 3e

II MIEJSCE – Natasza Płatek kl. 3a

III MIEJSCE – Paulina Kucharska kl. 3c

Wyróżnienia – Kornelia Choroszewicz kl.3c, Katarzyna Barszczewska i Aleksander Bokuniewicz kl. 3d.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook