MAM TAK SAMO JAK TY

Każdego roku, w dniu 2 kwietnia, na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.

W tym szczególnym dniu zwraca się uwagę na uwrażliwienie społeczeństwa na problematykę autyzmu i niepełnosprawności. Charakterystycznym motywem obchodów tego dnia jest kolor niebieski.

W tym roku z okazji dnia autyzmu nauczyciele współorganizujący wraz ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób z Autyzmem „ IMPULS” zorganizowali w naszej szkole konkurs plastyczny pt:”Autyzm - mam tak samo jak Ty, swój świat i swoje marzenia”.

Celem konkursu było podniesienie świadomości naszych uczniów na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na problemy i potrzeby osób z autyzmem.

Z prac konkursowych wysłanych przez uczniów, komisja postanowiła nagrodzić prace następujących uczestników konkursu:

1 miejsce – Drawert Maksymilian klasa 3e;

2 miejsce – Rydzewska Adrianna klasa 3b;

3 miejsce – Śnieżek Zuzanna klasa 3b oraz Maksymilian Lewoń klasa 3b.

Chcielibyśmy szczególnie wyróżnić następujące prace:

Wisowaty Jakub klasa 4 d;

Suproniuk Michał klasa 3d;

Zuchowicz Julia klasa 1c;

Andryszczyk Hanna klasa 3e.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!

Nagrody oraz dyplomy czekają na odbiór z portierni szkolnej.

0 komentarz

JESTEM ECO