• sp4012

MAMY ODPOWIEDŹPrzypomnijmy… W grudniu uczniowie klasy 8b pod okiem nauczycielki języka niemieckiego p. Natalii Jurczyk-Lemieszonek, podjęli wyzwanie napisania kartki bożonarodzeniowej do wybranego przez siebie przedstawiciela władz krajów niemieckojęzycznych. Z ich prac powstał wspólny list, który wysłaliśmy do Niemiec, Austrii, księstwa Liechtenstein i Szwajcarii. Z niekłamaną radością informujemy, że oto otrzymaliśmy długo oczekiwaną odpowiedź od kanclerz Niemiec, Angeli Merkel oraz Sebastiana Kurza, kanclerza Austrii. Adresaci podziękowali nam za miłą niespodziankę, własnoręcznie wykonane kartki oraz zaproszenie do naszego pięknego miasta. Przekazali nam też najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne, życząc wielu sukcesów w dalszej nauce języka niemieckiego.

Na takie wieści warto było poczekać:

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook