• sp4012

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY


Tegoroczny Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny, w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 - 5.06.2020. Wzięło w nim udział 130 uczniów naszej szkoły, którzy wystartowali w czterech kategoriach: „Żaczek”, „Maluch”, „Beniamin” i „Kadet”. Rozwiązywanie testów konkursowych przynosi wiele korzyści, rozwija spostrzegawczość, wyobraźnię geometryczną, sprawność rachunkową i logiczne myślenie. Pięcioro naszych uczniów osiągnęło wynik bardzo dobry, a 37 zostało wyróżnionych. Gratulujemy!

Wyniki bardzo dobre uzyskali: Danelczyk Lena 5d, Dzierżanowski Oskar 5b, Hutna Maja 6e, Makuch Eryk 7b, Dzierżanowski Jakub 8a.

Wyróżniono uczniów: Pasińska Katarzyna 2a, Filip Taudul 2b, Jagiełło Artur 2e, Piaścik Jan 2d, Płatek Natasza 2a, Baran Hanna 2c, Kucharska Paulina 2c, Lipa Piotr 2c, Dąbrowska Julia 3b, Siemieniewicz Filip 3b, Sztachelska Olga 3b, Stecewicz Michalina 3a, Królczyk Szymon 3b, Zyskowska Julia 5c, Łukawski Jakub 5b, Warecha Szymon 5c, Gałczyński Radosław 5f, Malinowski Szymon 5b, Bianki Jekaterina 5a, Danelczyk Filip 6a, Grodzki Aleksander 6f, Wilczewska Karolina 6c, Płatek Olaf 6b, Nikonowicz Michał 6b, Kołodziej Dominika 6f, Grzymkowski Hubert 7b, Słyż Karol 7c, Kuczyńska Paulina 7b, Malinowska Anna 7b, Sewastianowicz Kacper 7b, Korolczuk Kamil 7c, Przekopska Aleksandra 7b, Wilczewski Jakub 7b, Antonowicz Kajetan 7b, Liszewski Stanisław 8c, Siemieniewicz Jakub 8c, Pieńkosz Kacper 8c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i podziwiamy oswojenie królowej nauk.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook