MIKOŁAJ NA EMERYTURZE (?)

Mikołajki, dla dzieci i nie tylko dla nich, to data, która niezmiennie kojarzy się z radością i wzajemnym obdarowywaniem się upominkami, dobrym słowem i bliskością. Tego dnia do świetlicy szkolnej zawitał Mikołaj- bardzo niezwyczajny, bo jak sam określił- na emeryturze. Nasi Przyjaciele z Klubu Seniora w Ełku postanowili zrobić dzieciom, które odwiedzają ich regularnie od ponad roku w ich siedzibie, radosną niespodziankę. Delegacja klubu przyniosła słodkie upominki, ciepłe życzenia i wiele radości. Dzieci odwdzięczyły się śpiewem, tańcem, słodkim poczęstunkiem i symbolicznym upominkiem dla całego klubu. Integracja międzypokoleniowa trwa w najlepsze i rozwija się. Na pewno pozostawi ślad w sercach i umysłach naszych dzieci...za 10 dni idziemy do nich z wizytą kolędować wspólnie!