• sp4012

MIKOŁAJ NA TRENINGUŚwiąteczny nastrój udziela się już wszystkim. Klasa pływacka 4 a i 6c ma ten komfort, bo jako jedyne klasy o profilu sportowym mogą spotykać się na wspólnych treningach pływackich i aktywnie spędzać czas. Dodatkowo klasa 4 a dzięki temu, że systematycznie uczęszcza na zajęcia pływackie, solidnie przykłada się do zajęć i jest bardzo aktywna, miała możliwość zorganizowania Mikołajek klasowych. Taka mała, ale jakże wesoła odskocznia od przykrej rzeczywistości. Dodatkową atrakcją był czas wolny na pływalni spędzony na zabawach wodnych, relaksie i wspólnej integracji. Uczniowie klas pływackich wygrali los na loterii mogąc uczestniczyć w pływackich treningach! Mamy nadzieję, że już wkrótce wszyscy wrócimy do normalności i będziemy mogli cieszyć się wspólnie spędzonym czasie w gronie znajomych;)

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook