• sp4012

MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE….Pływackie. Były to szczególne dla nas zawody, gdyż tego dnia aktywni uczniowie z SP4 już po raz drugi opanowali pływalnię. Wszyscy pasjonaci pływania z klas VI – VIII wzięli udział we współorganizacji zawodów pływackich dla najmłodszych dzieci. Uczniowie wcześniej przeszli szkolenie w zakresie sędziowania, zasad oraz przepisów z pływania. Przydzielono im bardzo odpowiedzialne zadania, tj. sędziów mierzących czas, sędziów nawrotowych oraz osób odpowiedzialnych za sprawny przebieg zawodów. Wszyscy spisali się rewelacyjnie! Pomimo niewielkiego doświadczenia potrafili rzetelnie, z opanowaniem i w skupieniu wywiązać się z powierzonych zadań. A nie jest to łatwe ;) W organizacji zawodów wzięło udział 28 uczniów pod opieką p. Elżbiety Jeżewskiej, która tego dnia pełniła rolę sędziego głównego. Wszyscy uczniowie współpracowali przy organizacji zawodów w ramach wolontariatu.

Jeszcze raz bardzo gorąco wszystkim uczniom dziękujemy za dobrą organizację, zaangażowanie i podjęty wysiłek. Współorganizatorzy zawodów , tj. MOSiR w Ełku zapewnił, że z przyjemnością powierzy opiece sędziowskiej kolejne zawody pływackie naszym uczniom.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook