MIKOŁAJKOWY AUTOBUS RADIA 5

6 grudnia uczniowie klas 4a i 5b wzięli udział w akcji charytatywnej Mikołajkowy Autobus Radia5. Mali pomocnicy Mikołaja jeździli z dziennikarzami Radia5 Ełk autokarem po mieście i zbierali prezenty dla dzieci z Domów Dziecka, domów zastępczych i Domu Św. Faustyny w Ełku. Uczniowie odwiedzali ełckie firmy m.in. Tropico, Ankara Kebab, Wasilewski Development czy Sabo, śpiewali kolędy, sami również wręczyli prezenty przygotowane przez społeczność szkolną. Akcja bardzo się podobała naszym uczniom, wszyscy zgodnie stwierdzili, że radość pomagania jest ważna i wartościowa. Swoimi małymi gestami sprawili, że te święta będą wyjątkowe dla dzieci, a na ich twarzach pojawi się uśmiech.

(nie)ZAKAZANE PIOSENKI

W nietypowych, pandemicznych, okolicznościach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursy Recytatorskiego „(nie)zakazane piosenki. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużą popularnością wśród uczniów n