• sp4012

MIKOŁAJKOWY AUTOBUS RADIA 56 grudnia uczniowie klas 4a i 5b wzięli udział w akcji charytatywnej Mikołajkowy Autobus Radia5. Mali pomocnicy Mikołaja jeździli z dziennikarzami Radia5 Ełk autokarem po mieście i zbierali prezenty dla dzieci z Domów Dziecka, domów zastępczych i Domu Św. Faustyny w Ełku. Uczniowie odwiedzali ełckie firmy m.in. Tropico, Ankara Kebab, Wasilewski Development czy Sabo, śpiewali kolędy, sami również wręczyli prezenty przygotowane przez społeczność szkolną. Akcja bardzo się podobała naszym uczniom, wszyscy zgodnie stwierdzili, że radość pomagania jest ważna i wartościowa. Swoimi małymi gestami sprawili, że te święta będą wyjątkowe dla dzieci, a na ich twarzach pojawi się uśmiech.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook