• sp4012

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU

W piątek 13 grudnia 2019 wzięliśmy udział w Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego SZS w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się na pływalni OSiR w Olecku. Naszą szkołę reprezentowali:

Rocznik 2007 i młodsi: Maja Piwońska, Kornelia Świeczko, Pola Cholewicka, Natalia Szymańczyk, Zofia Ignaszak, Maja Kucharska, Olga Kotylak, Szymon Warecha, Patryk Biszewski, Tobiasz Sierotko, Michał Włodarczyk, Bartosz Grzesiuk, Konrad Odolecki, Jakub Nowak.

Rocznik 2005-2006: Maja Grzegorczyk, Natalia Klemarewska, Anna Mielechowicz, Kaja Zalewska, Magdalena Należyta, Oliwia Wyszko, Maja Łoniewska, Hubert Gryżewski, Hubert Grzymkowski, Szymon Stryjewski, Hubert Hyzopski, Kacper Pieńkosz, Jakub Siemieniewicz, Stefan Cholewicki, Bartłomiej Chojęta.

Rywalizacja była zacięta , a poziom pływacki bardzo wysoki. Jednak nasi uczniowie pokazali na co ich stać, pomimo ogromnej konkurencji.

WYNIKI:

Igrzyska Dzieci :

Indywidualnie: III m-ce Bartosz Grzesiuk (25 m st. motylkowym)

Sztafety: dziewczęta VI m-ce, chłopcy IV m-ce

W rywalizacji drużynowej dziewczęta zajęły VI m-ce, a chłopcy VII m-ce.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Indywidualnie: I m-ce Maja Grzegorczyk (50 m st. motylkowym),

II m-ce Natalia Klemarewska (50 m st. klasycznym)

III m-ce Hubert Grzymkowski (50 m st. motylkowym)

Sztafety: dziewczęta II m-ce, chłopcy III m-ce

Jako zespół drużynowo dziewczęta w Igrzyskach Młodzieży zajęły III m-ce, natomiast chłopcy IV m-ce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i cieszymy się z zajętych wysokich miejsc .

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook