• sp4012

MY RUSZYLIŚMY COOPER, A WY?Klasy sportowe o profilu pływackim 4 a i 6c stanęły na wysokości zadania i podjęły wyzwanie sprawdzenia swojej wytrzymałości. Po dosyć długiej przerwie od aktywności fizycznej wzięły udział w Teście Coopera, czyli jednej z prób wysiłkowych, która pomaga określić swoją formę. Dzięki zbadaniu wydolności tlenowej, podczas 12- minutowego biegu sprawdziliśmy kondycję fizyczną naszych pływaków. I co się okazało? Jest naprawdę dobra! Wszyscy zawodnicy ukończyli bieg ze świetnymi rezultatami. Ogromnym wsparciem oraz przykładem okazali się startujący razem z nami rodzice, którym należą się gromkie brawa! Piękna pogoda, motywacja do biegu, doping i miłe towarzystwo to idealny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Mamy nadzieję, że już wkrótce stanie się to naszą codziennością!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie