• sp4012

NALOT MIKOŁAJKÓW Z CZWÓRKI NA PŁYWALNIĘ…W minionym tygodniu uczniowie z naszej szkoły z klas IV - VIII , uczęszczający na fakultety z pływania oraz klasa sportowa V c bardzo świątecznie podeszły do sprawy. Wszyscy wybierając się na zajęcia przynieśli świąteczne czapki mikołajkowe, elfów lub rogi renifera. Ten kto przygotował się mógł w bardzo przyjemny sposób spędzić czas na pływalni: relaksując się w jacuzzi, hartując się w grocie lodowej, korzystając z odnowy biologicznej na łóżkach z hydromasażem lub szalejąc na zjeżdżalniach czy grając w siatkówkę wodną. Niemal każdy z uczniów zdecydowanie stwierdził, że taka forma zajęć jest wręcz niezbędna, Oczywiście sprawa jest do przemyślenia, a tymczasem wypoczęci i zrelaksowani wracamy do pracy.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie