• sp4012

O SZTUCE PO ANGIELSKUCzwartkowe 5 o’clock z pędzlem” to działania łączące sztukę z językiem angielskim dzięki projektowi „Uczeń z SP4: Dobry start. Lepsza przyszłość. Uczestnicy mają rzadką okazję rozwijać swoje pasje artystyczne wykorzystując język angielski do poszerzania warsztatu i pogłębiania wiedzy.

W tym roku szkolnym, który postawił przed nami nietypowe wyzwania, zwieńczeniem projektu jest galeria wirtualna. Nie chcieliśmy, aby reżim sanitarny pozbawił naszą grupę przyjemności dzielenia się sztuką.

Przygotowałam prezentację interaktywną prac uczniów klasy 6f, by choć na chwilę zapomnieć o epidemii i codziennych problemach. Miłego oglądania! Wystarczy kliknąć w link: https://view.genial.ly/5edfe48a7593ed0d7c1276c0/ Katarzyna Garlicka

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook