OD JUNIORA DO SENIORA


W słoneczny czwartek 10 czerwca, na zaproszenie Klubu Seniora w Ełku, dzieci ze świetlicy szkolnej, pod opieką pani Gabrieli Wiśniewskiej i pani Pauliny Smyk uczestniczyły w radosnym pikniku z okazji Ełckich Dni Rodziny. Udział w pikniku poprzedzony był kilkudniową aktywnością artystyczną dzieci, które wykonały 40 niezwykłych prac plastycznych, dotyczących tematów : młodość – miłość- małżeństwo – rodzina.

W klubie powitali nas uśmiechnięci seniorzy i zaproszeni goście. Integrację rozpoczęliśmy pokazem dzieci, czyli śpiewem i tańcem, po którym odbyło się podsumowanie efektów pracy dzieci. Wyróżnionych i nagrodzonych zostało 12 prac, a wszystkie dzieci otrzymały upominki za udział. Przygotowane przez dzieci prace wezmą udział w wystawie w Ełckim Centrum Rewitalizacji Społecznej wraz z pracami przestrzennymi seniorów. Będzie to przedstawienie tematyki tegorocznych Dni Rodziny, widzianej oczami seniora oraz dziecka; sztuka nie zna granic. Po rozstrzygnięciach konkursowych nadszedł czas na wspólne zabawy i współzawodnictwo, czyli integrację w najlepszym wydaniu!

Nie odbyło się bez poczęstunku i upominków na Dzień Dziecka. Nasze dzieci były zachwycone, a Nasi Przyjaciele po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie