• sp4012

ODKRĘCAJ, WRZUCAJ, POMAGAJ!Zwracamy się z prośbą o ponowne przynoszenie korków do szkoły. Z naszej pomocy korzysta Tymoteusz Szmurło, chłopiec z rakiem niezłośliwym lewej półkuli mózgu, który pozostawił po sobie ogromne spustoszenie w organizmie chłopca. Tymek ma 11 lat, nie mówi, nie chodzi, jest osobą niedowidzącą. Rodzice potrzebują wsparcia na badania i rehabilitację dla syna oraz na sprzęt m.in. obrotowe łóżko dla osoby niepełnosprawnej, podnośnik do samochodu dla osoby niepełnosprawnej i wiele innych rzeczy.

Ze względu na brak możliwości wejścia do szkoły, przed drzwiami zostanie postawiony karton do którego będzie można wrzucać korki. Karton codziennie będzie opróżniany na koniec dnia pracy szkoły. Wspólnie pomóżmy Tymoteuszowi.

RAZEM POMAGAMY TYMKOWI!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie