• sp4012

ODKRĘCAMY DLA ELIZYKontynuujemy zbiórkę nakrętek. Chcemy w ten sposób pomóc pani Elizie i jej rodzinie. Pani Eliza ma 37 lat jest mamą 10 - letniego Olafa i 6 - letniego Eryka, w styczniu 2017 roku miała udar niedokrwienny mózgu w najgorszej możliwej postaci. Po wygraniu walki o życie na oddziale neurochirurgii walczy żeby wyjść z niepełnosprawności. Jedyną szansą na powrót do sprawności jest ciągła rehabilitacja neurologiczna. W związku z tym, że NFZ nie zapewnia dostatecznej ilości rehabilitacji, rodzina organizuje ją prywatnie, co wiążę się z ogromnymi wydatkami. Obecnie widoczne są postępy: coraz częściej próbuje chodzić samodzielnie, zaczyna się lekki ruch w ręce, lecz dłoń jeszcze wymaga czasu i zaczyna się postęp w mowie ale mimo tego Eliza nie jest jeszcze w stanie samodzielnie funkcjonować i wymaga 24 godzinnej opieki i dalszej długotrwałej rehabilitacji zarówno ruchowej jak i neurologopedycznej. Pomagać można przynosząc do szkoły nakrętki lub wpłacając pieniądze na konto w Fundacji Sedeka.

Pomagamy!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook