• sp4012

OKO W OKO Z SOWĄ


Centrum Edukacji Ekologicznej jest stałym partnerem naszej szkoły w prowadzeniu działań przyrodniczych i kształtowaniu proekologicznych postaw. W miniony czwartek uczniowie klasy 3 c rozpoczęli zajęciami "Sowy - nocne drapieżniki" kolejny sezon naszej współpracy. Zajęcia w CEE to nie tylko doskonała okazja by w ciekawy sposób poszerzyć swoje wiadomości w wybranym temacie , ale też możliwość wykazania się osobistymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Okazało się, że Laura i Piotr posiadają tak szeroką wiedzą w temacie "sowy", że na koniec spotkania otrzymali od prowadzącej zajęcia - p. Małgorzaty Russek- drobne upominki wraz z gratulacjami. Wszyscy uczestnicy dosyć dokładnie poznali sowy występujące w naszym kraju, a przy tym rozwiązywali krzyżówki, porównywali ptasie pióra, oglądali preparaty pod mikroskopem i dowiedzieli się, czym są wypluwki! Sowy są literackim i kulturowym symbolem mądrości - niech będą inspiracją i motywatorem do pracy dla wszystkich naszych uczniów w nowym roku szkolnym.


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook