• sp4012

Orzeł z Czwórki 202025 czerwca 2020 r. trzeci tytuł "Orzeł z 4" trafił do Jakuba Dzierżanowskiego.

Kuba to uczeń o wszechstronnych zainteresowaniach i wybitnie uzdolniony. Jego pasje to: matematyka, fizyka i sport. Wszystko co trudne i ambitne budziło jego zachwyt i chęć poznania. W ciągu ostatniego roku nauki w szkole zdobył 4 tytuły laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych z: języka polskiego, matematyki, fizyki i biologii praz tytuł finalisty z języka angielskiego i informatyki. Dwukrotnie był członkiem szkolnego zespołu "aleMĄDRALE". W tym roku uzyskał bardzo dobry wynik w konkursie "Kangur Matematyczny" oraz „Alfik Matematyczny”. Podczas swojej podróży edukacyjnej osiągnął wiele innych sukcesów: trzykrotnie uzyskał tytuł Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, pięciokrotnie był laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień” , zdobył tytuł laureata XVII Warmińsko - Mazurskich Zawodów Matematycznych 2019, kilkakrotnie otrzymywał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na Temat Zdrowia i Jego Ochrony – MEDITEST czy tytuł finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego " Z poprawną polszczyzną na co dzień". Pięciokrotnie zapracował na bardzo dobry wynik w „Kangurze Matematycznym”, a jeden raz został laureatem tego Konkursu. Wielokrotnie był zwycięzcą miejskich i szkolnych konkursów: ortograficznych, matematycznych, literackich. Udzielał się też w szkolnym wolontariacie, m.in. w „Szlachetnej Paczce” i należał do pocztu sztandarowego szkoły. Kuba to odpowiedzialny, pilny i pracowity uczeń, chętnie służył pomocą każdemu, kto jej potrzebował. Obowiązkowy, sumienny i odpowiedzialny za wynik pracy zespołowej.


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook