• sp4012

PIŁKA W KOSZUW dniu 26.11.2019r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Koszykówce Dziewcząt w ramach Szkolnego Związku Sportowego. Do rywalizacji przystąpiło sześć szkół podstawowych. Poza zasięgiem w rywalizacji były dwie szkoły podstawowe (nr 3 i nr 5), w których na co dzień uczniowie trenują koszykówkę. Na początku rywalizacji spotkaliśmy się w grupie z SP2 i SP5. Pierwszy mecz zaczął się dosyć nerwowo, zawodniczki nie potrafiły się odnaleźć na boisku, lecz z każdą minutą oswajały się z piłką, co przełożyło się na lepszą grę. Ostatecznie zdecydowanie wygrały mecz z SP2: 32 do 12. Drugi mecz zdecydowanie wygrała SP5. Z grupy wyszliśmy jako drugi zespół i następny mecz rozgrywaliśmy o III miejsce z SP7. Tutaj nasze koszykarki bez większych problemów wygrały mecz i przypieczętowały swoje zwycięstwo wynikiem 32:4. Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Sakowicz, Weronika Czyż, Maja Matulewicz, Karolina Wilczewska, Maria Kantowicz, Alicja Makarewicz, Katarzyna Stachurzewska, Amelia Cebeterewicz, Kornelia Świeczko, Blanka Sajnaga i Zuzanna Rzepnicka. Dziewczętom gratulujemy zajęcia trzeciego miejsca. Cały zespół spisał się na medal i pokazał ducha walki podczas sportowej rywalizacji. Opiekun: Małgorzata Hnatyk.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook