• sp4012

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ SCHRONISKA „CYGANOWO” W SEJNACH

Zanim przeszliśmy na edukację zdalną, uczniowie klasy 7a w naszej szkole zorganizowali akcję charytatywną na rzecz schroniska "Cyganowo" w Sejnach. W ramach akcji nasi uczniowie zebrali karmę dla psów oraz przeprowadzili zbiórkę pieniędzy. Za zebraną kwotę w wysokości ok.260 zł została dokupiona jeszcze karma. W imieniu całej klasy 7a 24.10.2020 karmę do schroniska zawiozły Adrianna Mońko, Gabriela Jabłońska oraz Nela Andryszczyk.

Dziękujemy Pani Emilii Borawskiej, która dała nam namiar na to schronisko, Pani Urszuli Andryszczyk, która wraz z dziewczynami z kl. 7a zawiozła zebraną karmę do Sejn oraz wszystkim uczniom, którzy w jakikolwiek sposób wsparli nasza zbiórkę.

Mamy nadzieję, że po przerwie świątecznej i feriach zimowych będziemy mogli znowu spotkać się w szkolnych murach i nadal podejmować wspólne działania na rzecz innych. Nela Andryszczyk i wychowawca kl. 7a

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook