• sp4012

PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGOPodsumowanie tegorocznych zmagań Szkolnego Związku Sportowego odbyło się 12 grudnia 2019 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim. Dzięki osiągnięciom sportowym uczniów, nasza szkoła, jako jedyna szkoła podstawowa z Ełku uplasowała się na IX miejscu w województwie, w kategorii „Współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych za rok szkolny 2018/2019.”

Podczas uroczystej gali zostały również uhonorowane nasze miasto uzyskując VI miejsce w rankingu wojewódzkim w kategorii miast.

Osiągnięcia naszych uczniów, cieszą, mobilizują i zobowiązują do dalszego doskonalenia kompetencji sportowych, które stwarzają niepowtarzalne warunki rozwojowe, kształtują postawy i nawyki odpowiedzialności za efekty swoich działań, wytrwałość, systematyczność i samodyscyplinę. Uczą umiejętności pracy w grupie, wspierania, motywowania siebie i innych na drodze do osiągania celów.

Gratulujemy naszym trenerom i usportowionym uczniom oraz Władzom Naszego Miasta! Barbara Dziuba

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie